04.10.2024 19:48
Red Devills Arena
1’ Футболісти команди Red Devills 802 розіграли м'яч із центру поля
4’ Зэмба Фоше від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
8’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
8’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
16’ При виконанні кутового удару Мартын Вырошников несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
20’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
25’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
35’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
37’ Знову м'яч забирає Доминик Бонне
42’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
48’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
51’ Куба Краковский порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
60’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
70’ Норберто Элиа головою відбиває м'яч
73’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мартын Вырошников забиває ГОЛ!
78’ Після образи суперника Куба Краковский нахабно штовхає його!
81’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
82’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
91’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!