04.10.2024 19:43
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Норайо Кита забиває ГОЛ!
5’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
7’ Після прострільного удару по воротах Джереми Фримпонг рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
19’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
28’ Відмінну передачу віддав Пров Зямкин, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
32’ Що ж робить гравець команди Інтер Маямі 1097, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
35’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
41’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
50’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Де Брёйне
55’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
61’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Франц Беккенбауэр
66’ Вправно перехоплює м'яч Норайо Кита
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
71’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Диего Марадона забиває приголомшливий м'яч у ворота!
72’ Який незграбний пас віддав Кевин Де Брёйне і м'ячем заволодів суперник!
77’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пров Зямкин...
87’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Норайо Кита