04.10.2024 19:25
Weekend way Arena
1’ Футболісти команди Weekend way 849 розіграли м'яч із центру поля
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
16’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
21’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
22’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
26’ Майомир Елачич вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
28’ Знаменитий гравець Майомир Елачич вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ Зірвавши контратаку суперника, Адольф Хаупт перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
33’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Рикардо Чиччи
43’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Майомир Елачич подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
59’ Хавьер Рамос красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Weekend way 849
61’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
66’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
75’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
76’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
79’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений