04.10.2024 19:24
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1662 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після тонкої передачі м'яч отримує Энди Коул
15’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
23’ Педро Уго Аморим віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
23’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
26’ Після невиразного відбору, атаку почав Даррен Флетчер
32’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Педро Уго Аморим...
33’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
38’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
45’ Петер Шмейхель грамотно грає на виході
54’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Донни ван де Бек
57’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
60’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Левент Кишш правильно віддати пас на партнера!
62’ Після легкого удару гравцем Донни ван де Бек по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
70’ Гравець команди Манчестер 1662 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Фил Невилл отримує попередження
70’ Петер Шмейхель грамотно грає на виході
78’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
83’ Після проходження флангом Пров Зямкин віддав точну передачу на протилежний фланг
89’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
92’ Мда... Димитр Бербатов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!