04.10.2024 19:05
11’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Куадио Коне
13’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Надия Надим забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
24’ Суддя призначає пенальті. Педро Уго Аморим пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
24’ Небезпечний штрафний удар і Пап Абу Сиссе легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
30’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
39’ Пап Абу Сиссе вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
41’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Куадио Коне
43’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
46’ Норайо Кита відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
47’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
51’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
58’ Микаель Лаундруп фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
62’ Ну треба ж! Леон Бэйли віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
66’ Микаель Лаундруп вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
72’ Яка передача і Олег Лужный пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
76’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
79’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Диего Перес
80’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
88’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч