04.10.2024 17:49
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1753 розпочала з центру поля
11’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
13’ Сергей Рыжиков непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
16’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Иван Саенко
23’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
25’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Суддя призначає пенальті. Иван Саенко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
29’ Мда... Александр Ломакин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
36’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
46’ Роман Емельянов на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
55’ Александр Ломакин порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
59’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
62’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
63’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
65’ Після легкого удару гравцем Роман Широков по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Иван Саенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
72’ Дааа... Кевин Киган не зміг прийняти пас від свого партнера...
80’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
81’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Роман Емельянов забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Малком вдало навісив у штрафний майданчик суперника!