04.10.2024 17:28
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1240 розпочала з центру поля
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Чижов забиває ГОЛ!
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Косырин забиває ГОЛ!
4’ Після невиразного відбору, атаку почав Генадий Орбу
14’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
31’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
36’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Александр Косырин
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
41’ Знаменитий гравець Генадий Орбу вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
44’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Генадий Орбу отримав сильну травму
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
57’ Боротьба за м'яч у повітрі і Виталий Субочев буквально лягає на спину опонента!
59’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
59’ Після невиразного відбору, атаку почав Александр Косырин
64’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Александр Косырин
67’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
69’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
71’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
80’ Сергей Щербаков проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
85’ Що ж робить гравець команди Банда Симона 1240, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
90’ При виконанні кутового удару Александр Чижов несподівано та красиво забиває ГОЛ!