04.10.2024 17:02
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1663 розпочала з центру поля
8’ Синдзи Кагава практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
9’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Донни ван де Бек
24’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
25’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
29’ Команда Манчестер 1663 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хавьер Эрнандес
45’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Донни ван де Бек
50’ При виконанні кутового удару Энди Коул несподівано та красиво забиває ГОЛ!
53’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
54’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маттео Дармиан забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Петер Шмейхель важко ловить м'яч
70’ Донни ван де Бек подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
76’ Педро Уго Аморим у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
79’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
82’ Гравець Энди Коул набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
87’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ Гравець команди Манчестер 1663 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Синдзи Кагава отримує попередження
90’ Педро Уго Аморим вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!