04.10.2024 17:00
6’ М'ячем заволодів Педро Уго Аморим, але несподівано тут же його втратив!
13’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ромелу Лукаку
17’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Норайо Кита забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
25’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
30’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Ханнес Вольф
32’ Яка передача і Доминик Собослай пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
37’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
39’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
39’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Доминик Собослай забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
45’ М'ячем заволодів Кристиан Эриксен, але несподівано тут же його втратив!
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кристиан Эриксен легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Ханнес Вольф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
68’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Пров Зямкин
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Александр Головин зробив гарний підкат
86’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений