04.10.2024 16:29
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1753 розіграли м'яч із центру поля
3’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
5’ Відмінну передачу віддав Кевин Киган, мабуть один із найкращих гравців команди ТОРНАДО 1753
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лехослав Годлевский забиває ГОЛ!
9’ Иван Саенко порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
18’ Александр Ломакин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
20’ Знову м'яч забирає Герман Паскин
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Малком у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
26’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
32’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
37’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Кевин Киган
44’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
47’ Роман Емельянов втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
49’ Герман Паскин вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
51’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
54’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
57’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
59’ Вправно перехоплює м'яч Пров Зямкин
63’ Після жахливої помилки захисника Иван Саенко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
69’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
72’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Александр Ломакин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Иван Саенко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
78’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
87’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!