04.10.2024 16:23
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
3’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
5’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
9’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Мардан Мукашев забиває приголомшливий м'яч у ворота!
11’ Дидрик Викен легко перехоплює м'яч
20’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
28’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Морено Зенони
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
46’ Кошта Данни Эрмани у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
54’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Команда Ummon 848 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
56’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
59’ Мардан Мукашев віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Ummon 848
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Мардан Мукашев зробив гарний підкат
77’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
84’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
86’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Педро Уго Аморим