04.10.2024 16:23
Ukrainets Arena
1’ Футболісти команди Ukrainets 805 розіграли м'яч із центру поля
4’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
5’ М'ячем у голову отримує Унати Анен. Сподіваємось все обійдеться...
6’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
11’ Знаменитий гравець Стефано Буоно вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
16’ Вдало віддав пас Пров Зямкин своєму гравцю!
25’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
25’ Гравець віддає наскрізний пас і Массимо Фортин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ Після невиразного відбору, атаку почав Левент Кишш
29’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
37’ Команда Ukrainets 805 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
40’ І з м'ячем Левент Кишш після ідеального підкату
43’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
51’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
62’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
69’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
76’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Ксантос Караманлис
76’ Яка передача і Левент Кишш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Барлас Набиев не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Виктор Беретта