04.10.2024 16:04
4’ Гравець Илия Атанацкович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
14’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
22’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
23’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ Після жахливої помилки захисника Франк Уилкинс без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
31’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
38’ Карвальо Косто прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
39’ Небезпечний штрафний удар і Кузьма Катревич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Знаменитий гравець Карвальо Косто вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
46’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
46’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
51’ Сильний удар по воротах, але Ампелайос Алексис у стрибку легко відбив цей м'яч!
59’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
61’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
70’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
77’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
79’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Ромен Тьерри зробив гарний підкат
85’ Дааа... Ромен Тьерри не зміг прийняти пас від свого партнера...