04.10.2024 13:52
4’ Мда... Себастьян Вагнер... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
5’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
20’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
21’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
23’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
26’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
30’ Себастьян Вагнер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
44’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
53’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
62’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Августин Киселев
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
70’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
73’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
82’ Августин Киселев не зміг віддати пас! Явний брак техніки
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Афанасий Чамкин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
88’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
89’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Себастьян Вагнер забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!