04.10.2024 13:47
PARIS Arena
1’ Команда PARIS 950 розпочала з центру поля
3’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
15’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Сильний та точний пас віддав Луиш Жозе Ферейра і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
24’ Після прострільного удару по воротах Виктор Андраде Лаэльсон рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Педро Уго Аморим
37’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
41’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
46’ Після невиразного відбору, атаку почав Анджелос Ангелопулос
55’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Луиш Жозе Ферейра віддав пас в нікуди!
63’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
66’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Чибуез Жамен правильно віддати пас на партнера!
72’ Левент Кишш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
77’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
86’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!