Товариський матч

04.10.2024 10:46
Panda Fc Arena
1’ Команда Panda Fc 795 розпочала з центру поля
7’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
15’ Гравець видалений грамотно грає на виході
22’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Цлогондж Чирич віддав пас в нікуди!
31’ Чиумбо Май подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
33’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Нобуюки Миямото забиває ГОЛ!
35’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
35’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
44’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
48’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
48’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Чиумбо Май
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
63’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
66’ Що ж робить гравець команди Panda Fc 795, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
70’ Ну треба ж! Цлогондж Чирич віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
75’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
78’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
81’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
85’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Педро Уго Аморим отримує попередження
91’ Знову м'яч забирає Цлогондж Чирич