04.10.2024 10:33
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1239 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після легкого удару гравцем Арсений Бандеренко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
7’ Левент Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
10’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
12’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Александр Косырин
14’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
20’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
24’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
26’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
32’ Виктор Грачёв подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
37’ Після жахливої помилки захисника Виктор Грачёв без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
42’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Пров Зямкин
49’ Відмінну передачу віддав Генадий Орбу, мабуть один із найкращих гравців команди Банда Симона 1239
56’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Педро Уго Аморим зробив гарний підкат
66’ Арсений Бандеренко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
75’ Игорь Шуховцев витягає дуже складний удар
81’ Василий Рац красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1239
86’ Знаменитий гравець Игорь Тищенко вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
88’ Виктор Грачёв красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1239