04.10.2024 10:24
Заречье Arena
1’ Футболісти команди Заречье 684 розіграли м'яч із центру поля
6’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Левент Кишш зробив гарний підкат
18’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
18’ Після жахливої помилки захисника Блэгоджа Петрович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
28’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
32’ Суддя призначає пенальті. Пьетро Пиччиони пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Після проходження флангом Пьетро Пиччиони віддав точну передачу на протилежний фланг
40’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
43’ Пров Зямкин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
48’ Відмінну передачу віддав Андрий Назарчук, мабуть один із найкращих гравців команди Заречье 684
54’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
55’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
65’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
69’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
71’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
73’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Заречье 684
81’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
86’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
87’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма