04.10.2024 09:28
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
5’ Жахливий та неточний пас віддав Арисзтид Хорти своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
10’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Блейз Ходкевич
19’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
23’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Хусаин Рокки не зможе сам піти з поля
29’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Джанлука Сильвестри віддав пас в нікуди!
35’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
39’ Гравець віддає наскрізний пас і Рафаэл Моленар у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
45’ Хусаин Рокки віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди cordoba cf 925
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
55’ Вислав Дворкович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
57’ Після невиразного відбору, атаку почав Грегор Фалькенмайер
65’ Яка передача і Джанлука Сильвестри пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
65’ М'яч за межами поля, вкидає Флориан Пти
70’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
77’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
86’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хусаин Рокки