Товариський матч

04.10.2024 09:19
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1660 розпочала з центру поля
11’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
13’ При виконанні кутового удару Фил Невилл несподівано та красиво забиває ГОЛ!
21’ Який незграбний пас віддав Донни ван де Бек і м'ячем заволодів суперник!
24’ Гравець Педро Уго Аморим набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
28’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
30’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
30’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
31’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
38’ Після невиразного відбору, атаку почав Хавьер Эрнандес
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
48’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
50’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
60’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Левент Кишш віддав пас в нікуди!
62’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
69’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
77’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
80’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений