Товариський матч

04.10.2024 08:51
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Хавьер Эрнандес
15’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
22’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
32’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
36’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
50’ Жахливий та неточний пас віддав Хавьер Эрнандес своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
53’ У грубому підкаті Лисандро Мартинес зносить суперника з ніг!
61’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Фил Невилл не зміг потрапити по воротах!
67’ Энди Коул вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
68’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Норайо Кита отримує попередження
75’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
77’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Димитр Бербатов чітко вкинув м'яч у гру
89’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Даррен Флетчер правильно віддати пас на партнера!