Товариський матч

04.10.2024 07:41
Madrid Fc Arena
1’ Футболісти команди Madrid Fc 842 розіграли м'яч із центру поля
7’ Сильний та точний пас віддав Джеральдо Берко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
13’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Гравець видалений отримав сильну травму
14’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
15’ Небезпечний штрафний удар і Джеральдо Берко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
30’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
38’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
46’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
54’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леонид Маат
58’ При виконанні кутового удару Хоан Оливарес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
63’ Блэгоджа Елачич віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Madrid Fc 842! Видно злагодженість у діях!
66’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
82’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
83’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
84’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!