04.10.2024 07:19
Ukrainets Arena
1’ Команда Ukrainets 805 розпочала з центру поля
4’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
9’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
15’ Ну треба ж! Питер-Ян Будзиак віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
18’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Вениамин Бирюков чітко вкинув м'яч у гру
26’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
28’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
35’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
42’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
50’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
57’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
66’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
73’ Дааа... Педро Уго Аморим не зміг прийняти пас від свого партнера...
77’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Вениамин Бирюков
80’ Виктор Беретта віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
83’ При виконанні кутового удару Левент Кишш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Питер-Ян Будзиак
89’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера