04.10.2024 06:28
Whispering tigers Arena
1’ Команда Whispering tigers 828 розпочала з центру поля
4’ Ну треба ж! Николай Ровери віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
5’ Гравець віддає наскрізний пас і Пакистанце Кер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
14’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
16’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Ладимир Петренко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
29’ Гравець Николай Ровери набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
31’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
33’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
42’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Нэо Каэдэ
49’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
53’ Пакистанце Кер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
67’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
69’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пакистанце Кер чітко вкинув м'яч у гру
71’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
74’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
82’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
84’ Гравець віддає наскрізний пас і Николай Ровери у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Дементий Зюбин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Який незграбний пас віддав Кэзуо Одзава і м'ячем заволодів суперник!