04.10.2024 06:17
Equides Arena
1’ Команда Equides 806 розпочала з центру поля
4’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
7’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
13’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Олууосеун Дидье
16’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
18’ Рюу Оби показує найвищу техніку воротарської майстерності
22’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
27’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
35’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хермолаос Кондуриоти...
40’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
43’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Гравець видалений прикривається руками, медики вже поспішають...
46’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Потап Кучеренко
53’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
59’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
62’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
66’ Педро Уго Аморим прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
69’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
72’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
77’ Олууосеун Дидье вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
84’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
90’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Педро Уго Аморим