Товариський матч

04.10.2024 06:11
Фк Тутаев Arena
1’ Команда Фк Тутаев 845 розпочала з центру поля
4’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Фк Тутаев 845 гра в середині поля
7’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
10’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Саверио правильно віддати пас на партнера!
11’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
18’ Раймон Боден втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
20’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
29’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
37’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
40’ Пров Зямкин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
48’ Дрис Торгерсен витягає дуже складний удар
55’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
61’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
64’ При виконанні кутового удару Хамизи Адди несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
77’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
81’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
82’ Среко Михайлович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
88’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений