04.10.2024 04:00
5’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
13’ Одил Ахмедов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
20’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Серхио Эскудеро легко вганяє м'яч у сітку воріт!
29’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Пров Зямкин
38’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
44’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ Ех, Умут Булут... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
55’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
55’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Пров Зямкин
61’ Софиан Фегули проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
70’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!
76’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Угур Демирок легко вганяє м'яч у сітку воріт!
78’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
85’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Хакан Балта прикривається руками, медики вже поспішають...
87’ Яка передача і Умут Булут пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Ричард Цар спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!