04.10.2024 03:44
11’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
15’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
16’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
23’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
24’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
27’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
36’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Юрий Газинский...
42’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
54’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
60’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Александр Бухаров
70’ Після прострільного удару по воротах Ренат Янбаев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
70’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Ренат Янбаев віддав пас в нікуди!
76’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
81’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
87’ Знову м'яч забирає Александр Бухаров