04.10.2024 00:15
Travellers Arena
1’ Команда Travellers 1020 розпочала з центру поля
6’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
11’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Майкл Хирн не зміг залишити поле без допомоги медиків
13’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Теруо Хигути забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
26’ Лоуренс Осе порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
28’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
30’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Като Манджек
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мохамед Пти забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
34’ Хичем Бронте втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
34’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
42’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
47’ Після легкого удару гравцем Джузеппе Басси по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
51’ Після легкого удару гравцем Пров Зямкин по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Яка передача і Джузеппе Басси пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
76’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
85’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!