04.10.2024 00:01
Arezona Arena
1’ Футболісти команди Arezona 816 розіграли м'яч із центру поля
5’ Симонайдс Караманлис порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
12’ Симонайдс Караманлис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джанпьеро Феррара легко вганяє м'яч у сітку воріт!
19’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
27’ Суддя призначає пенальті. Лудо ван дер пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
39’ Педро Уго Аморим спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
46’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Симонайдс Караманлис...
48’ Лудо ван дер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ При виконанні кутового удару Светозар Белкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
61’ М'яч за межами поля, вкидає Хизока Хигути
61’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Мда... Хизока Хигути... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
73’ При виконанні кутового удару Светозар Белкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Джанпьеро Феррара вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
83’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
86’ Хизока Хигути грамотно грає на виході