03.10.2024 23:50
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
3’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
5’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Света Деренчук
7’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
8’ Дааа... Педро Уго Аморим не зміг прийняти пас від свого партнера...
15’ Бекболсун Орозбек Уулу порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
23’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
24’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Левент Кишш
25’ Суддя призначає пенальті. Асисат Ошоала пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
31’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
40’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Асисат Ошоала
40’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Після легкого удару гравцем Бекболсун Орозбек Уулу по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
51’ Марта Виейра Сильва віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Carcaricola 616
57’ Жахливий та неточний пас віддав Наташа Суслова своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
63’ Наташа Суслова практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
67’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
67’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
76’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Асисат Ошоала
82’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
90’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!