03.10.2024 23:45
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
10’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
12’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Харон Каподистрия і непогано виносить його в центр поля
17’ Митчум Элдридж у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
30’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Филиппо Симоне отримав сильну травму
37’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Филиппо Симоне вміло забирає м'яч!
41’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Пров Зямкин
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
45’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
47’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
49’ Иван Авнатамов вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
51’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
61’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
63’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
69’ Після проходження флангом Митчум Элдридж віддав точну передачу на протилежний фланг
79’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
81’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Фульвио Колонна забиває ГОЛ!
82’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
85’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
88’ Небезпечний штрафний удар і Морик Бабич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!