03.10.2024 23:41
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1238 розіграли м'яч із центру поля
2’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
8’ Арсений Бандеренко порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
8’ Після прострільного удару по воротах Руслан Фомин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
13’ Арсений Бандеренко не зміг віддати пас! Явний брак техніки
16’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Закарлюка у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ При спробі обійти суперника гравець Евгений Шахов підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
33’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
34’ Руслан Фомин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Игорь Шуховцев витягає дуже складний удар
47’ Сергей Закарлюка подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
50’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сергей Щербаков
52’ Боротьба за м'яч у повітрі і Генадий Орбу буквально лягає на спину опонента!
57’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
61’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
69’ Василий Рац порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
73’ Игорь Шуховцев грамотно грає на виході
76’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
82’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Пров Зямкин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
88’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Левент Кишш
90’ Яка передача і Арсений Бандеренко пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!