03.10.2024 23:14
Red Devills Arena
1’ Футболісти команди Red Devills 801 розіграли м'яч із центру поля
11’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
20’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Зэмба Фоше легко вганяє м'яч у сітку воріт!
28’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
36’ М'яч за межами поля, вкидає Зэмба Фоше
38’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
45’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Red Devills 801 гра в середині поля
58’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
61’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
63’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Нифонт Левин
68’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
72’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
75’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
82’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
87’ Після прострільного удару по воротах Нифонт Левин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
90’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений