03.10.2024 23:06
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 800 розпочала з центру поля
5’ Команда spartak moskva 800 спокійно контролює м'яч у середині поля
14’ Паоло Ди Чини порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
21’ Левент Кишш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Небезпечний штрафний удар і Лев Кривошеин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
27’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
37’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Олкимос Канделаки
39’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
45’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
46’ Знаменитий гравець Паоло Ди Чини вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
47’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Войтек Ковальский
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Владилен Панасюк показує найвищу техніку воротарської майстерності
62’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Педро Уго Аморим
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Олкимос Канделаки у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
71’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Войтек Ковальский
76’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
77’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
83’ Огюст Савар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Сергей Юран неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!