03.10.2024 22:52
PREMIUM Arena
1’ Команда PREMIUM 909 розпочала з центру поля
5’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
10’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
14’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Лексо Сонди
20’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Даниэль Мигуэл Сантош
26’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Фердинанд Быстрицкий
27’ Бартоз Маршалэк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Сильний та точний пас віддав Пров Зямкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Гравець команди PREMIUM 909 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лексо Сонди отримує попередження
43’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
46’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
56’ Ех, Джанлуиджи Дзанелла... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ Гравець Эну Лумумбу набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
72’ Калка Ашимов непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
77’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хараль Сантегоетс
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Лексо Сонди
82’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Фердинанд Быстрицкий
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Лексо Сонди зробив гарний підкат