03.10.2024 22:07
Equides Arena
1’ Футболісти команди Equides 806 розіграли м'яч із центру поля
6’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
9’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
14’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Левент Кишш
16’ Педро Уго Аморим втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
24’ Дэннис Нишковский вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Знову м'яч забирає Пров Зямкин
37’ Хермолаос Кондуриоти зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
40’ Рюу Оби легко перехоплює м'яч
50’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
54’ Педро Уго Аморим проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
60’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
64’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
73’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Луизинью Пашеку не зміг потрапити по воротах!
80’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Педро Уго Аморим забиває ГОЛ!
86’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!