03.10.2024 18:52
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
5’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
13’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
18’ Левент Кишш красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Цезарь Навас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
25’ Ех, Педро Уго Аморим... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
34’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
38’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Джон Руис
43’ Ну треба ж! Серж Дебле віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пауло Альмейда легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Після легкого удару гравцем Серж Дебле по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
52’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
60’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Андрей Канчельскис чітко вкинув м'яч у гру
68’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Пауло Альмейда
76’ Керстин Гарефрекес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1096
76’ М'ячем заволодів Нелли Коровкина, але несподівано тут же його втратив!
77’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
80’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
86’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим