03.10.2024 18:51
Ummon Arena
1’ Команда Ummon 847 розпочала з центру поля
10’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
14’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Морено Зенони
24’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
39’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Анрэ Ланди
49’ Після образи суперника Морено Зенони нахабно штовхає його!
52’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
59’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
60’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
64’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
67’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
75’ Боджэн Жигон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
83’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
89’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений