03.10.2024 18:43
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 800 розпочала з центру поля
5’ Після жахливої помилки захисника Войтек Ковальский без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
6’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
11’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сергей Юран
17’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
30’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Владилен Панасюк вміло забирає м'яч!
32’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Войтек Ковальский правильно віддати пас на партнера!
37’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
40’ Олкимос Канделаки прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
44’ Владилен Панасюк легко перехоплює прострільну передачу
48’ Пров Зямкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
51’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
54’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
61’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
71’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
72’ Яка передача і Жослен Альбер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
77’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
79’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
88’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт