03.10.2024 18:35
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
5’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рикарду Роналду
12’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
15’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
25’ Рикарду Роналду вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
35’ Зірвавши контратаку суперника, Педро Уго Аморим перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
37’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Після образи суперника Кваку Ворса нахабно штовхає його!
45’ Після легкого удару гравцем Хулио Искиердо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Валентин Чеберев віддав пас в нікуди!
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Арарат 830 гра в середині поля
54’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
63’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
69’ У грубому підкаті Эрни Брекке зносить суперника з ніг!
71’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кваку Ворса
73’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
80’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
85’ Пров Зямкин точно зіграв головою на партнера по команді!