03.10.2024 18:30
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
5’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Кичиро Сайто не зможе сам піти з поля
11’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Шикарний аут та м'яч вкине Левент Кишш
22’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
22’ Гравець віддає наскрізний пас і Кичиро Сайто у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
27’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
33’ Відібравши м'яч, Кичиро Сайто віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
36’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Педро Уго Аморим
41’ І знову Факундо Кейрос віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
48’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
53’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Криштиан Пайва Паулета
64’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
68’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Джозси Кишш віддав пас в нікуди!
77’ Гравець віддає наскрізний пас і Минори Мацуока у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Мигель Бельман фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ Після прострільного удару по воротах Августин Липчук рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
82’ Левент Кишш добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
83’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
92’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!