03.10.2024 17:42
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 842 розпочала з центру поля
4’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Иво Глинка
11’ Хоан Оливарес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
12’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Левент Кишш і непогано виносить його в центр поля
21’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
24’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
29’ Після прострільного удару по воротах Иво Глинка рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
33’ Отман Бонне точно зіграв головою на партнера по команді!
41’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Джеральдо Берко
48’ Леонид Маат фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Який незграбний пас віддав Иво Глинка і м'ячем заволодів суперник!
59’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
62’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
70’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Блэгоджа Елачич
78’ Леонид Маат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Madrid Fc 842
86’ Знову м'яч забирає Гравець видалений