03.10.2024 17:32
Куземин Агро Arena
1’ Футболісти команди Куземин Агро 1240 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пьер Кунде
10’ Ну треба ж! Левент Кишш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
13’ Після жахливої помилки захисника Аарон Ван Биссака без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
14’ При виконанні кутового удару Пападопулос несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
16’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
21’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
23’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
27’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
31’ Шон Райт Филлипс фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
33’ Наджееб Якубу зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
35’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
36’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
43’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Сумаила Кулибали
47’ Наджееб Якубу вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Левент Кишш
60’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Алехандро Гримальдо не зможе сам піти з поля
60’ Команда Куземин Агро 1240 спокійно контролює м'яч у середині поля
70’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Шон Райт Филлипс чітко вкинув м'яч у гру
72’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
81’ Пападопулос фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
87’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений