03.10.2024 16:47
ФК Гарбуша Arena
1’ Команда ФК Гарбуша 860 розпочала з центру поля
9’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
15’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
25’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
30’ Відібравши м'яч, Стратон Кондуриоти віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
35’ Федосий Корольков показує найвищу техніку воротарської майстерності
42’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кадыр Ниязымбетов
51’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
52’ Стратон Кондуриоти практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
58’ Боротьба за м'яч у повітрі і Стратон Кондуриоти буквально лягає на спину опонента!
62’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
67’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
68’ При виконанні кутового удару Тэдэо Фукуи несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
74’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Унати Айегбени отримав сильну травму
78’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Олууотойин Оби
82’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
84’ Вдало віддав пас Унати Айегбени своєму гравцю!
89’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Федосий Корольков вміло забирає м'яч!