03.10.2024 16:44
Астон Вилла Arena
1’ Футболісти команди Астон Вилла 1096 розіграли м'яч із центру поля
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Эшли Лоуренс забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Керстин Гарефрекес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
8’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Аурелия Анна Силаг не зміг потрапити по воротах!
15’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
22’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Після тонкої передачі м'яч отримує Джордани Йованович
28’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
30’ Джордани Йованович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Астон Вилла 1096
34’ Яка передача і Мелисса Лоули пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
40’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
47’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Ингрид Сюрстад Энген
48’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
57’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
62’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
65’ Гравець віддає наскрізний пас і Люси Станифорт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Команда Астон Вилла 1096 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Люси Станифорт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
86’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Либерато Какаче не зможе сам піти з поля
90’ І знову Люси Станифорт віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!