03.10.2024 16:42
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
10’ Марта Виейра Сильва неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
13’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
17’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Наташа Суслова
21’ Після образи суперника Левент Кишш нахабно штовхає його!
24’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
31’ Левент Кишш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
33’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Асисат Ошоала
36’ Після проходження флангом Мэнди Ислакер віддав точну передачу на протилежний фланг
37’ Небезпечний штрафний удар і Горпина Кривбасочка легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
53’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
55’ Після прострільного удару по воротах Горпина Кривбасочка рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
63’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
70’ Света Деренчук фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
74’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
74’ Знову м'яч забирає Мэнди Ислакер
79’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Николь Козлова
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
86’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
89’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!