03.10.2024 16:36
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1425 розпочала з центру поля
11’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Маркос Рохо
13’ Вдало віддав пас Максим Глушенков своєму гравцю!
21’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
23’ Яка передача і Зе Луиш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
23’ Гравець команди НОРД 1425 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Максим Глушенков отримує попередження
24’ Жан Поль Боэтиюс у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
28’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
35’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
40’ Элдер Поштига вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
46’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Филип Уремович
50’ Яка передача і Вессель Даммерс пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
59’ Криштиану Перейра грамотно грає на виході
64’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Маркос Рохо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
76’ Криштиану Перейра непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
76’ При спробі обійти суперника гравець Элдер Поштига підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
86’ Максим Глушенков прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах