03.10.2024 15:36
Депортиво Фаластино Arena
1’ Футболісти команди Депортиво Фаластино 829 розіграли м'яч із центру поля
6’ Левент Кишш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
7’ Після прострільного удару по воротах Риад Сен-Жак рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
14’ Гути порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
21’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
26’ Вправно перехоплює м'яч Левент Кишш
28’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
31’ Гравець віддає наскрізний пас і Хамед Гро у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
33’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
36’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
46’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
53’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
55’ Гравець віддає наскрізний пас і Джанлука Риччи у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
56’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гути
58’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
61’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
66’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ Риад Сен-Жак порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
76’ Валерий Лапкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
79’ Небезпечний штрафний удар і Роман Фатьянов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений