03.10.2024 14:59
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ При виконанні кутового удару Генадий Орбу несподівано та красиво забиває ГОЛ!
5’ Педро Уго Аморим порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
14’ Боротьба за м'яч у повітрі і Арсений Бандеренко буквально лягає на спину опонента!
19’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Александр Косырин
25’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Виталий Субочев не зможе сам піти з поля
28’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Сергей Беженар
35’ Ну треба ж! Виктор Грачёв віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
42’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
45’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
47’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
51’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Александр Косырин забиває ГОЛ!
52’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Виктор Грачёв
54’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
59’ Боротьба за м'яч у повітрі і Виталий Субочев буквально лягає на спину опонента!
62’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Виталий Субочев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
69’ Арсений Бандеренко на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
71’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Арсений Бандеренко
81’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
85’ Виктор Грачёв красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Банда Симона 1238
87’ Знаменитий гравець Сергей Яворский вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!